Sołtys Beata Gryska i Rada Sołecka Sołectwa Bolechowo-Osiedle zapraszają na festyn "W Dzień gorącego lata", który odbędzie się 18 lipca 2026 r. w godz. 17.00-01.00 przy ul. Ogrodowej w Bolechowie-Osiedlu.
W programie:
- moc atrakcji dla dzieci
- występy muzyczne
- strefa gastronomiczna
- zabawa taneczna
- ognisko i wiele innych atrakcji.
Wydarzenie finansowane z budżetu gminy Czerwonak.
